8 000 HUF
Magyar műszaki parancsnokságok, csapatok és alakulatok a világháborúban. Szerk.: Jacobi Ágost. Bp., 1938, Közlekedési Nyomda Kft., (8)+814 p. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, jó állapotban, a borítón némi kopással, helyenként minimálisan foltos lapokkal.