1 200 HUF
3,11 EUR, 3,43 USD
Nagyiványi Zoltán: Idegenlégiótól a Szovjetunióig. Bp.,1935, Révai, 388+4. Második kiadás. Kiadói laza egészvászon-kötés, belül sérült