2 600 HUF
6,74 EUR, 7,43 USD
Pilch JenÅ‘ (szerk.): A világháború története. József királyi herceg tábornagy úr Å‘fensége elÅ‘szavával. Bp., é.n. [1928], Franklin. Kiadói dÃszes, dúsan aranyozott egészvászon-kötésbentérképmelléklet nélkül, sérült gerinccel, kopott borÃtóval