Pilch Jenő (szerk.): A világháború története. József királyi herceg tábornagy úr őfensége előszavával. Bp., é.n. [1928], Franklin. Kiadói díszes, dúsan aranyozott egészvászon-kötésbentérképmelléklet nélkül, sérült gerinccel, kopott borítóval
David Boyle: A II. világháború képekben. Ford.: Földes Gábor. Bp., 2002, Glória, 600 p. Rendkívül gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
Mike Ingram: Az MP 40-es. 20. Századi Hadtörténet - A II. világháború híres harceszközei. Debrecen, 2001, Hajja & Fiai. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés.
2 db katonai repülés témájú füzet: Krascsenics Lajos: Egy vadászrepülő röpke pályafutása. Emlékek, sorsok, katonatörténetek 8. H.n., 1991, MH Oktatási és Kulturális Anyagellátó Központ. + A légvédelmi rakéta és tüzér fegyvernem története. Szerk.: Varga László. Kiadói tűzött papírkötés, kissé kopott borítóval.
Eötvös Károly: Harcz a nemzeti hadseregért. Eötvös Károly Munkái XX. Bp., 1906, Révai, 322+(2) p. Kiadói szecessziós, aranyozott egészvászon-kötés, festett lapélekkel.
A Magyar Honvédség 4 db kiadványa: Dr. Tóth Endre - Nagy Kálmán: Szent György, a lovasság védőszentje. H.n., 1992, MH Oktatási és Kulturális Anyagellátó Központ. + V. Molnár László: Thury György; Lenkefi Ferenc: Három király katonája. Gróf Hadik András élete; Dr. Fenyvesi László: Kinizsi Pál. H.n., 1990-1997, MH Módszertani Központ. Kiadói tűzött papírkötés.
Román István: A vörös kolostor. Egy magyar tiszt naplója a keleti frontról, 1942-1947. 20. Századi Hadtörténet. Debrecen, 2003, Hajja & Fiai. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés, eredeti nemzetiszínű papírszalaggal.