18892.
451. Closed Online auction
Books: Natural sciences, Medicine
4 000 HUF
Dr. Balogh Tihamér: Magán-egészségtan. (Diätetika). Vezérfonal felsőbb leányiskolák, polgári leányiskolák és tanítónőképzők számára. Bp., 1900, Franklin-Társulat, 1 sztl. lev.+180 p.+1 sztl. lev. Kiadói egészvászon-kötés, minimálisan kopott borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal.