1 200 HUF
Stinde, Julius: Buchholzens in Italien. Reise-Abenteuer von Wilhelmine Buchholz. Berlin, 1888, Freund & Jeckel, XV+(1)+168+(8) p. Német nyelven. Kiadói illusztrált, aranyozott gerincű, festett egészvászon-kötés, az előzéklapon és a szennylapokon vágásból eredő hiánnyal, két lapon a vágásból eredő sérüléssel.