2 000 HUF
A "Hangya" Termelő-Értékesítő és Fogyasztási Szövetkezet, a Magyar Gazdaszövetség Szövetkezeti Központja első 25 éve. Bp., 2011, gróf Károlyi Sándor Szervezetfejlesztési Alapítvány. Az 1923-ban megjelent könyv reprint kiadása. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, a borító kissé koszos, belül jó állapotban.