1 800 HUF
A magyar népköltés remekei. I-II. köt. I.: Szerelmi dalok. II.: Balladák, románczok stb. Szerk. és a bevezetést írta: Vikár Béla. Remekírók Képes Könyvtára 43-44. Bp., [1907], Lampel R. (Wodianer F. és Fiai), XXXVIII+287+(3) p; 319 p. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói dekoratív, aranyozott, festett, szecessziós egészvászon-kötés, festett lapélekkel, a borítókon némi kopással, helyenként minimálisan foltos lapokkal, egyébként jó állapotban.