2 800 HUF
7,25 EUR, 8,00 USD
A százéves Kisfaludy-Társaság (1836 - 1936) Szerkesztette s a társaság történetét írta Kéky Lajos. Bp., 1936, Franklin-,512 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben, kopott borítóval, sérült gerinccel.