1 800 HUF
Abonyi Árpád: Vitéz Balassa György. Regényes elbeszélés. 40 eredeti rajzzal. Bp., [1913], Magyar Kereskedelmi Közlöny (Tolnai-ny.), 187+(5) p. Egészoldalas illusztrációkkal. Kiadói illusztrált, aranyozott félvászon-kötés, kissé viseltes, sérült borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal, tulajdonosi névbejegyzéssel.