2 000 HUF
Ady-múzeum. I-II. köt. [Egy kötetben]. Szerk.: Dóczy Jenő és Földessy Gyula. Bp., [1924], Athenaeum, 183+(1) p. + 220 p. Átkötött félvászon-kötésben, kissé kopott gerinccel, a könyvtesttől elvált borítóval.