1 400 HUF
23
Arányi Mária: Legendás magyar nők. Leányok számára. Szemes István rajzaival. Bp.,én.,Nova. A borító Pályi Jenő rajza. Kiadói illusztrált félvászon-kötésben, kissé kopott, kissé foltos borítóval, kissé laza fűzéssel.