1 800 HUF
4,66 EUR, 5,14 USD
Az Athenaeum detektívregényei sorozat 3 kötete: Latimer, Jonathan: Gyilkosság a tébolydában. Ford.: Kőszegi Imre. Bp., [1936], Athenaeum. Modern műbőr-kötésben, jó állapotban. + Rogger, Louis Lucien: Gyilkosság tízkor. Ford.: Aczél László. Bp., [1936], Athenaeum. Félbőr-kötésben, a borítón némi kopással, a gerincen kis sérülésekkel. + [Wright, Willard Huntington] Van Dine: Szörny a tóban. Ford.: Garami Andor. Bp., [1934], Athenaeum. Kiadói papírkötés, sérült, rossz állapotban, pótolt gerinccel.