3 000 HUF
7,77 EUR, 8,57 USD
Heltai Jenő: A hét sovány esztendő és más elbeszélések. Bp.,[1918], Athenaeum, 159+1 p. Korabeli átkötött félvászon-kötés, kissé kopott borítóval, volt könyvtári példány, ex libris-szel: Ex Libris Fogtechnikusok Orsz. Szöv. Könyvtára.