5 000 HUF
12,95 EUR, 14,29 USD
Huttkay Lipót: A nő Társadalmunkban és az Örök Ember. Eger, 1899. (Egri Lyceum). 1 t. (litografált díszcímlap), 2 sztl. lev. 205 l. 1 sztl. lev Aranyozott gerincű kiadói vászon-kötésben