2 800 HUF
Ifj. Tildy Zoltán: Kisbalaton. Vertse Albert bevezetőjével. Ifj. Tildy Zoltán fotóival. Bp., 1953, Művelt Nép, 92+(3) p. Első kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott borítóval. Megjelent 4000 példányban