2 800 HUF
7,25 EUR, 8,00 USD
Johann Heinrich Voss: Homer's Werke von - - I-II. Bande. I. Band: Homer's Illias. II. Band: Homer's Odyssee. Stuttgart und Tübingen, 1847, J. G. Gotta'scher Verlag, X+666 p.+1 (kihajtható térkép) t.;8+512 p.+ 3 (kihajtható térkép) t. Német nyelven. Korabeli aranyozott gerincű félvászon-kötés.