3 000 HUF
Mai Magyar Múzsa 1930. Szerk.: Vajthó László. Bp., 1930, Könyvbarátok Szövetsége (Kir. M. Egyetemi Ny.), 175 p. Szövegközi illusztrációkkal, Horváth Jenő, Pérely Imre és Gehl Zoltán rajzaival. Kiadói aranyozott, dombornyomott félbőr-kötés, a borítón némi kopással, belül jó állapotban.