2 400 HUF
Séta bölcsőhelyem körül. Erdély íróinak vallomása - írásban és képben - szülőföldjük tájairól Szerk.: Kovács László. Bp., 1940., Révai, 198+18 p. Az oldalszámozáson belül gazdag, egészoldalas fekete-fehér fotókkal illusztrált. Benne Kemény János, Tamási Áron, Karácsony Benő, Wass Albert, Kós Károly, Reményik Sándor és mások írásaival. Kiadói vaknyomásos kartonkötésben, kissé kopott, kissé foltos borítóval, sérült gerinccel.