1 800 HUF
4,66 EUR, 5,14 USD
Sinka István: Vád. Versek. Bp., 1942, Magyar Élet, 262+(2) p. Harmadik kiadás. Kiadói félvászon-kötés, minimálisan sérült gerinccel.