2 000 HUF
5,18 EUR, 5,71 USD
[Strindberg, Johann August (1849-1912)] Strindberg Ágost: Házasodjunk! Tizenkét házasság története interjúval és előszóval. Ford.: Mikes Lajos. - - elbeszélő munkái I. Bp., 1925, Dick Manó, 239+(1) p. Első magyar kiadás. Dekoratív, aranyozott egészvászon-kötésben, kissé fakó gerinccel, helyenként minimálisan foltos lapokkal, jó állapotban.