1 400 HUF
3,63 EUR, 4,00 USD
Szép Ernő: Mátyás király tréfái. Összegyűjtötte: - - . Zorád Ernő rajzaival. Bp., 1961, Magyar Helikon. Második kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kissé fakó, sérült borítóval és gerinccel, helyenként kissé foltos lapokkal.