15 000 HUF
38,86 EUR, 42,86 USD
Új idők lexikona I.-XXIV. kötet. Komplett!, Bp., 1936-42, Singer és Wolfner Irodalmi intézet, Egységes, aranyozott kiadói egészvászon kötésben.