1 000 HUF
2,59 EUR, 2,86 USD
Veres Péter: Olvasónapló 1953-1956. Összeáll. és sajtó alá rendezte: Kristó Nagy István. Bp.,1986,Szépirodalmi. Kiadói kissé kopott egészvászon-kötés, Veres Péter idézetes bejegyzéssel.