2 000 HUF
5,18 EUR, 5,71 USD
Vörösmarty (Mihály) epikai költeményei. Rendezte: Gyulai Pál. II. kötet. Bp., [1886], Méhner Vilmos (Hornyánszky-ny.), 328+(1) p. Kiadói dekoratív, aranyozott, festett egészvászon-kötés, aranyozott lapélekkel, a borítón és gerincen minimális sérülésekkel, benne bélyegzőkkel (Közlekedési és Szállítási Dolgozók Szakszervezete - Központi Garázs Üzemi Szervezete), néhány minimálisan foltos lappal, egyébként szép állapotban.