Séta bölcsőhelyem körül. Erdély íróinak vallomása - írásban és képben - szülőföldjük tájairól Szerk.: Kovács László. Bp., 1940., Révai, 198+18 p. Az oldalszámozáson belül gazdag, egészoldalas fekete-fehér fotókkal illusztrált. Benne Kemény János, Tamási Áron, Karácsony Benő, Wass Albert, Kós Károly, Reményik Sándor és mások írásaival. Kiadói vaknyomásos kartonkötésben, kissé kopott, kissé foltos borítóval, sérült gerinccel.
Bertha Bulcsu Emlékkönyv. Szerk.: D. Nagy Imre. Bp., 1999, Magyar Írók Egyesülete. Kiadói kartonált papírkötés. + Kiadói levél, Fülöp Zsuzsanna aláírással, 2 kézzel írt oldal
Bohumil Hrabal: Skizofrén evangélium. Összeáll.: Milan Jankovic, és Václáv Kadlec. Milan Jankovic előszavával és Bojtár Endre utószavával. Pozsony, 1996, Kalligram. Első kiadás. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
Ady szerelme: Ada. Szerk.: Varga Katalin. A tanulmányt írta, a szöveget gondozta és a jegyzeteket írta: Hegyi Katalin. Bp., 2002., Ady-Életmű Alapítvány - Argumentum - Petőfi Irodalmi Múzeum. Kiadói papírkötés. Megjelent 500 példányban, ebből 100 darab számozott. Ez számozatlan példány.
Juhász Gyula: Anna örök. Válogatta és az utószót írta: Kispéter András. Szász Endre illusztrációival. Bp., 1963, Magyar Helikon. Kiadói egészbőr-kötés, a borító sarkain és a gerincen apró sérülésekkel. Számozott (512./1600) példány.
Thomas Mann: Mario és a varázsló. (Tragikus úti élmény). Ford.: Sárközi György. Hozzákötve: Rendetlenség és kora bánat. Ford.: Dormándi László. Bp., [1930], Pantheon (Hornyánszky-ny.), 143+(1) p., 125+(1) p. Lányi Imre könyvdíszeivel. Aranyozott egészbőr-kötésben, javított gerinccel, helyenként apró lapszéli foltokkal és sérülésekkel.
Sík Sándor: Zsoltároskönyv. Sebes Ferenc bevezetőjével és jegyzeteivel. Bp., 1922., Szent István-Társulat. első kiadás. Sorszámozott, aláírt 132/300. Kiadói sérült papíkötésben
Pesti Hírlap Könyvek 3 kötete:
Octave Aubry: A császár első szerelme.;
Alessandro Varaldo: A láthatatlan szövetséges. II. köt. Ford.: Gáspár Miklós.;
Alessandro Augusto Monti: Tarigo a kalandok hőse. Ford.: Gáspár Miklós. Bp., én. - 1931, Légrády. Kiadói papírkötés, az első kötet hátsó borítója hiányzik, a másik két borítón sérülésekkel, foltosak.