Number of items: 248

Séta bölcsőhelyem körül. Erdély íróinak vallomása - írásban és képben - szülőföldjük tájairól Szerk.: Kovács László. Bp., 1940., Révai, 198+18 p. Az oldalszámozáson belül gazdag, egészoldalas fekete-fehér fotókkal illusztrált. Benne Kemény János, Tamási Áron, Karácsony Benő, Wass Albert, Kós Károly, Reményik Sándor és mások írásaival. Kiadói vaknyomásos kartonkötésben, kissé kopott, kissé foltos borítóval, sérült gerinccel.
19281.

2 400 HUF
6,22
6,86
Halász Péter: Kádártánc. (Regény). München, 1983, Újváry "Griff" Verlag. Emigráns kiadás. A borító Fésűs László munkája. Kiadói papírkötés.
19282.

3 200 HUF
8,29
9,14
Üzenet Budapestről. (Emlékkönyv Schiff András 60. születésnapjára). Szerk.: Bársony Ágnes és Mérei Anna. Bp., 2013, Bársony Ágnes (GMN Repró Stúdió-ny.), 186+(2) p. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói papírkötés. Számozott (49./70) példány. Mindössze 70 példányban jelent meg!
19283.

4 200 HUF
10,88
12,00
Bertha Bulcsu Emlékkönyv. Szerk.: D. Nagy Imre. Bp., 1999, Magyar Írók Egyesülete. Kiadói kartonált papírkötés. + Kiadói levél, Fülöp Zsuzsanna aláírással, 2 kézzel írt oldal
19284.

2 600 HUF
6,74
7,43
Bohumil Hrabal: Skizofrén evangélium. Összeáll.: Milan Jankovic, és Václáv Kadlec. Milan Jankovic előszavával és Bojtár Endre utószavával. Pozsony, 1996, Kalligram. Első kiadás. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
19285.

2 600 HUF
6,74
7,43
Újmódi bárdok éneke. Szerk.: Szurmai János. (Bp.), 1997, Obender & Co. Kiadói műbőr-kötés.
19286.

1 800 HUF
4,66
5,14
Ady szerelme: Ada. Szerk.: Varga Katalin. A tanulmányt írta, a szöveget gondozta és a jegyzeteket írta: Hegyi Katalin. Bp., 2002., Ady-Életmű Alapítvány - Argumentum - Petőfi Irodalmi Múzeum. Kiadói papírkötés. Megjelent 500 példányban, ebből 100 darab számozott. Ez számozatlan példány.
19287.

3 600 HUF
9,33
10,29
Tar Sándor: Lassú teher. Bp.,1998,Magvető. Első kiadás. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
19288.

5 000 HUF
12,95
14,29
Juhász Gyula: Anna örök. Válogatta és az utószót írta: Kispéter András. Szász Endre illusztrációival. Bp., 1963, Magyar Helikon. Kiadói egészbőr-kötés, a borító sarkain és a gerincen apró sérülésekkel. Számozott (512./1600) példány.
19289.

2 800 HUF
7,25
8,00
Thomas Mann: Mario és a varázsló. (Tragikus úti élmény). Ford.: Sárközi György. Hozzákötve: Rendetlenség és kora bánat. Ford.: Dormándi László. Bp., [1930], Pantheon (Hornyánszky-ny.), 143+(1) p., 125+(1) p. Lányi Imre könyvdíszeivel. Aranyozott egészbőr-kötésben, javított gerinccel, helyenként apró lapszéli foltokkal és sérülésekkel.
19290.

1 400 HUF
3,63
4,00
Sík Sándor: Zsoltároskönyv. Sebes Ferenc bevezetőjével és jegyzeteivel. Bp., 1922., Szent István-Társulat. első kiadás. Sorszámozott, aláírt 132/300. Kiadói sérült papíkötésben
19291.

2 000 HUF
5,18
5,71
Pesti Hírlap Könyvek 3 kötete:  Octave Aubry: A császár első szerelme.;  Alessandro Varaldo: A láthatatlan szövetséges. II. köt. Ford.: Gáspár Miklós.; Alessandro Augusto Monti: Tarigo a kalandok hőse. Ford.: Gáspár Miklós. Bp., én. - 1931, Légrády. Kiadói papírkötés, az első kötet hátsó borítója hiányzik, a másik két borítón sérülésekkel, foltosak.
19292.

1 800 HUF
4,66
5,14

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF