https://bid-notification.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Books: Other rarities Number of items: 248
Auction is over! Item soon called at the auction hall
Catalog number ascending
Catalog number descending
Starting price ascending
Starting price descending
12
24
48
72
2999706
19329
451
0
1600
Books: Other rarities
Other collectibles
Rejtő Jenő (P. Howard) 2 könyve: A megkerült cirkáló, Piszkos Fred közbelép Fülig Jimmy őszinte sajnálatára. Bp., 1966-1967, Albatrosz Könyvek. Kiadói papírkötés, sérült gerincekkel.
Starting price:
1 600 HUF
3002909
19330
451
0
2600
Books: Other rarities
Other collectibles
Mikes Kelemen törökországi levelei. Kiadta, bevezetéssel és jegyzetekkel ellátta: Dr. Császár Elemér. Remekírók Képes Könyvtára. Bp., 1905, Lampel R. (Wodianer F. és Fiai). Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, Leszik-kötés.
Starting price:
2 600 HUF
2994871
19331
451
0
1400
Books: Other rarities
Other collectibles
Latzkó Andor: Békebíróság. Bp., 2021, Napkút Kiadó. Kiadói papírkötésben.
The item is not available
Starting price:
1 400 HUF
2812394
19332
451
0
1000
Books: Other rarities
Other collectibles
P. Rick: Lukodalmash / Marsbéli orgiák (pajzán könyv). Kiadói papírkötés, illusztrált, jó állapotban
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2984720
19333
451
0
1000
Books: Other rarities
Other collectibles
Csillag Ilona szerk.: Blaha Lujza naplója. Gondolat, Budapest, 1987, kiadói kartonált papírkötés.
Starting price:
1 000 HUF
2812390
19334
451
0
1000
Books: Other rarities
Other collectibles
P. Rick: Lukodalmash / Marsbéli orgiák (pajzán könyv). Kiadói papírkötés, illusztrált, jó állapotban
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2938628
19335
451
0
4000
Books: Other rarities
Other collectibles
Széchenyi István: A magyar közlekedési ügyről. Tudománytár füzetek. Bp., 1987, Könyvértékesítő Vállalat. Térkép-melléklettel. Kiadói papírkötés, kissé kopott borítóval.
The item is not available
Starting price:
4 000 HUF
2938629
19336
451
0
5000
Books: Other rarities
Other collectibles
Knapp Éva: Librum Evolo. Eszme- és könyvtörténeti tanulmányok a XVI-XX. századból. A szerző, Knapp Éva (1956-) irodalomtörténész, könyvtörténész által DEDIKÁLT példány. Bp., 2017., Reciti, 319+1 p. Kiadói kartonált papírkötés.
The item is not available
Starting price:
5 000 HUF
2945750
19337
451
0
2400
Books: Other rarities
Other collectibles
Jászai Mari levelei. Sajtó alá rendezte: Kozocsa Sándor. Bp., 1944, Dr. Pintér Jenőné. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói félvászon-kötés, kiadói foltos, szakadt papír védőborítóban.
The item is not available
Starting price:
2 400 HUF
2943723
19338
451
0
2800
Books: Other rarities
Other collectibles
Babits Mihály: A gólyakalifa. N. N. Helikon Kiskönyvtár. Budapest, 1964, Magyar Helikon, Kiadói egészbőr kötés. Számozott példány. 911/1600
The item is not available
Starting price:
2 800 HUF
2943707
19339
451
0
2800
Books: Other rarities
Other collectibles
Krúdy Gyula. Az útitárs. N. N. Helikon Kiskönyvtár. Budapest, 1964, Magyar Helikon, Kiadói egészbőr kötés. Számozott példány. 911/1600
The item is not available
Starting price:
2 800 HUF
2669533
19340
451
0
5000
Books: Other rarities
Other collectibles
Magyar költőnők antológiája. Összeállította: S. Sárdi Margit, Tóth László. Szerk.: F. Almási Éva. A két összeállító, Tóth László, S. Sárdi Margit, a lektor Jankovics József, a fotókat készítő művész Gottl Egon, valamint Benkő Andrea és egy azonosítatlan személy által, a könyv szerkesztője, F. Almási Éva ( 1955-) könyvkiadó, szerkesztő, lexikográfus részére DEDIKÁLT példány. Bp., 1997., Enciklopédia. Kiadói papírkötés.
Starting price:
5 000 HUF
The bids are accepted according to the following bid increments:
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Address:
16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
Mailing Address:
P.O. Box No. 979. Budapest 1244
Phone:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
Fax:
+36 1 / 318-4035
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Opening hours
Monday: 12-17
Tuesday-Wednesday: 10-17
Thursday: 10-19
Friday: closed
Weekend: closed
© 2011-2024 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience. By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com//feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Item added to the basket
Continue shopping
 
To the payment