Hasbeszélő a gondolában. A Tartóshullám antológiája. Szerk.: Beke László, Csanády Dániel, Szőke Annamária. (Erdély Miklós, Esterházy Péter, Tandori Dezső és mások írásaival.) Bp., 1987, Bölcsész Index, 303+(1) p. Kiadói papírkötés. Megjelent 3000 példányban.
2 db könyv - Kaljána Malla: Anangaranga avagy a szerelmi játékok istenének színpada + Muhammad an-Nefzawi: Az illatos kert. Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
Gárdonyi Géza: Isten rabjai. Ifjúság számára átdolgozott kiadás. Bp.,1943.,Dante. Ötödik kiadás. Biczó András rajzaival. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, kissé sérült gerinccel, laza fűzéssel.
Molnár István - Szabóné Dr. Medgyesi Éva: Az állami gazdaságok Magyarországon. (1785-1985.) Bp., 1987., Mezőgazdasági. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kopott borítóval.
5 darab kötet az Egyetemes Regénytár és Az Athenaeum Olvasótára sorozatból. Blicher Clausen: Heine Inga, Roberts Sándor: Lou, Edward Bellamy: Ida, Daudet Alfonz: A család támasza I-II. Mind kopottas egészvászon kötésben, egyik sérült gerinccel.