Books: Other rarities Number of items: 248
2975525
19161
451
3800
Other collectibles
Fekete István: Vuk. Bp., 1965, Móra Ferenc Könyvkiadó. Első kiadás! Csergezán Pál rajzaival illusztrálva. Kiadói félvászon-kötés, szakadt, kopott kiadói papír védőborítóban, de belül jó állapotban.
3 800 HUF
3000371
19162
451
Other collectibles
Fekete István: Erdei utakon. Bp., 1887, Mezőgazdasági. Első kiadás! Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
2 000 HUF
3000427
19163
451
Other collectibles
Fekete István: Ködös utak. Válogatott elbeszélések és kisregények. Bp., Szépirodalmi. Első kiadás! Kiadói egészvászon kötés papír védőborítóval, jó állapotban.
2 000 HUF
3000330
19164
451
Other collectibles
Fekete István: Ballagó idő. Életrajzi regény. Bp., 1970, Móra. Első kiadás! Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
1 600 HUF
3000361
19165
451
Other collectibles
Fekete István: Vadászatok erdőn, mezőn. Bp., 1987, Mezőgazdasági Kiadó. Első kiadás! Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
2 000 HUF
3000316
19166
451
Other collectibles
Fekete István: A koppányi aga testamentuma. Bp., 1968, Móra. Kiadói kartonált kötés, kissé kopottas állapotban.
1 000 HUF
3000320
19167
451
Other collectibles
Fekete István: Barangolások. Bp., 1969, Móra. Kiadói félvászon kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
1 000 HUF
3000299
19168
451
Other collectibles
Fekete István: Karácsonyi látogatók. 1989, Móra. Első kiadás! Kiadói papírkötés, tulajdonosi bejegyzéssel, jó állapotban.
1 000 HUF
3000282
19169
451
Other collectibles
Fekete István: Búcsú, Bp., 2009, Szent István Társulat. Kiadói kartonált kötés, tulajdonosi bejegyzéssel, jó állapotban.
1 000 HUF
2857711
19170
451
900
Other collectibles
Fekete István: Kele, Vuk; Hú; Téli berek. Bp., 1974-1985.,Móra. Kiadói papírkötések és kartonált papírkötés, kopott borítókkal, az egyik gerincén kis szakadással. 3000408
19171
451
Other collectibles
Valló László: Emlékké válok magam is... Fekete István élete. 1986, Móra. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
1 000 HUF
2994865
19172
451
Other collectibles
Voltaire: Candide vagy az optimizmus. Ford: Kemény Gábor Békéscsaba, 1924., Tevan, 188+1 p. A címlap és a szövegképek Kolozsvári Sándor eredeti fametszetei. Korabeli félbőr-kötés, kopott borítóval. Megjelent 550 számozott példányban. De ez számozatlan példány.
2 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035