Number of items: 248

4 db könyv: Ebers György: A nővérek. I-II. köt. Ford.: Kacziány Géza. Bp., 1898, Légrády. Harmadik kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kissé viseltes állapotban, foltos borítókkal, az I. kötet végén több kijáró lappal. + Altay Margit: A kis hercegnő. Regény fiatal leányok számára. Bp., é.n., Pallas Rt. Kiadói illusztrált félvászon-kötés. + Pogány Elza: Négy vidám diák és egyéb elbeszélések. Bp., é.n., Tolnai. Kiadói kartonált papírkötés, kissé viseltes borítóval, helyeként kissé foltos lapokkal.
19197.

2 000 HUF
5,18
5,71
Dolányi Anna: Hasznos könyv foltvarróknak. Debrecen, 1999.,Szerzői. Kiadói papírkötés.
19198.

1 200 HUF
3,11
3,43
Lauschmann Gyula: A Vörösmarty-kör negyven éve. A Vörösmarty-kör kiadása. Székesfehérvár, 1907. Csitári Ny. 185 l. Fűzve, kiadói borítóban, ritka!
19199.

3 000 HUF
7,77
8,57
Vörösmarty (Mihály) epikai költeményei. Rendezte: Gyulai Pál. II. kötet. Bp., [1886], Méhner Vilmos (Hornyánszky-ny.), 328+(1) p. Kiadói dekoratív, aranyozott, festett egészvászon-kötés, aranyozott lapélekkel, a borítón és gerincen minimális sérülésekkel, benne bélyegzőkkel (Közlekedési és Szállítási Dolgozók Szakszervezete - Központi Garázs Üzemi Szervezete), néhány minimálisan foltos lappal, egyébként szép állapotban.
19200.

2 000 HUF
5,18
5,71
R. Törley Mária - Elmer István: Ecce Homo. R. Törley Mária stációi Elmer István novelláival. Bp., 2008, Katedrális Művészeti Bt. Kiadói kartonált papírkötés. Az író, Elmer István (1952- ) által DEDIKÁLT példány.
19201.

1 400 HUF
3,63
4,00
Ferenczi Zoltán: A könyvtártan alapvonalai. Bp., 1903, Athenaeum, XII+240+5 p. Szövegközti fekete-fehér illusztrációkkal. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott, foltos borítóval.
19202.

2 800 HUF
7,25
8,00
19203.

5 000 HUF
12,95
14,29
Madách Imre: Az ember tragédiája. Bp., Athenaeum. Kiadói egészvászon kötés, sérült, ragasztott gerinc, viseltes állapotban, tulajdonosi névbejegyzéssel.
19204.

1 400 HUF
3,63
4,00
19205.

3 600 HUF
9,33
10,29
Mihályi Ödön: Felszökő föld. Bp., [1930], Pantheon. 1 t. + 91+(3) p. Kiadói papírkötés, kissé hiányos gerinccel, sérült, a könyvtesttől elvált borítóval. (Ritka!)
19206.

1 800 HUF
4,66
5,14
Karinthy Frigyes: Heuréka. Bp., 1927, Singer és Wolfner, 186+(2) p. Első kiadás. Aranyozott egészvászon-kötésben.
19207.

1 000 HUF
2,59
2,86
Arányi Mária: Legendás magyar nők. Leányok számára. Szemes István rajzaival. Bp.,én.,Nova. A borító Pályi Jenő rajza. Kiadói illusztrált félvászon-kötésben, kissé kopott, kissé foltos borítóval, kissé laza fűzéssel.
19208.

1 400 HUF
3,63
4,00
23

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF