4 db könyv: Ebers György: A nővérek. I-II. köt. Ford.: Kacziány Géza. Bp., 1898, Légrády. Harmadik kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kissé viseltes állapotban, foltos borítókkal, az I. kötet végén több kijáró lappal. + Altay Margit: A kis hercegnő. Regény fiatal leányok számára. Bp., é.n., Pallas Rt. Kiadói illusztrált félvászon-kötés. + Pogány Elza: Négy vidám diák és egyéb elbeszélések. Bp., é.n., Tolnai. Kiadói kartonált papírkötés, kissé viseltes borítóval, helyeként kissé foltos lapokkal.
Vörösmarty (Mihály) epikai költeményei. Rendezte: Gyulai Pál. II. kötet. Bp., [1886], Méhner Vilmos (Hornyánszky-ny.), 328+(1) p. Kiadói dekoratív, aranyozott, festett egészvászon-kötés, aranyozott lapélekkel, a borítón és gerincen minimális sérülésekkel, benne bélyegzőkkel (Közlekedési és Szállítási Dolgozók Szakszervezete - Központi Garázs Üzemi Szervezete), néhány minimálisan foltos lappal, egyébként szép állapotban.
R. Törley Mária - Elmer István: Ecce Homo. R. Törley Mária stációi Elmer István novelláival. Bp., 2008, Katedrális Művészeti Bt. Kiadói kartonált papírkötés. Az író, Elmer István (1952- ) által DEDIKÁLT példány.
Ferenczy Jakab - Danielik József: Magyar Írók. Életrajz Gyűjtemény. Kiadja a Szent István Társulaz. Kiegészítésül Ferenczy Jakab: Magyar irodalom és tudományosság történeté.hez. Pest. 1856. Emich. VIII, 641, X p. Koablei, kopott félvászon kötésben
David Ogilvy: Ogilvy a reklámról. Ford.: Török András. Bp., 1992., Park. Második kiadás. Kiadói kartonált papírkötés, elülső kötéstábla belső felén és előzéklapon apró sérüléssel, máskülönben jó állapotban.
Arányi Mária: Legendás magyar nők. Leányok számára. Szemes István rajzaival. Bp.,én.,Nova. A borító Pályi Jenő rajza. Kiadói illusztrált félvászon-kötésben, kissé kopott, kissé foltos borítóval, kissé laza fűzéssel.