1 400 HUF
10
A Toledoi Szent István Hitközség jubileuma. 1899-1924. Toledo, 1924, ny.n., 189+(2) p. Fekete-fehér fotókkal gazdagon illusztrálva. Magyar és angol nyelven. Kiadói aranyozott, dombornyomott egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, sérült, ragasztott fűzéssel, egy lapon kisebb szakadással, néhány folttal. Eördögh Elemér (1875-1955) pápai prelátus, a Toledoi (Ohio, USA) Szent István Magyar Hitközség plébánosa által DEDIKÁLT példány.