2 400 HUF
ÉlÅ‘ lelkigondozás. Gyakorlati útmutatás lelkipásztorok és laikusok részére. (Theodor Bovet: Lebendige Seelsorge - Eine praktische Anleitung für Pfarrer und Laien c., 1952-ben megjelent művének fordÃtása. Kézirat.) H.n., é.n., k.n., 197 p. Félvászon-kötésben, kissé kopott borÃtóval.