10 000 HUF
25,91 EUR, 28,57 USD
Felix Mayr: Divus Augustinus vitae spiritualis magister, seu Pia documenta e diversis sanctissimi et maximi ecclesiae doctoris Augustini operibus excerpta et in formam sacrum lectionum digesta. ... Vienna, 1771, E Typographeo Kaliwodiano, 8+464 p. Latin nyelven. Korabeli egészbőr-kötés, kopott borítóval, foltos lapokkal, a borítón és a gerincen kis sérülésekkel.