1 800 HUF
Hock János: Képes Biblia. Az ó- és újszövetség történelme. 50 színes képpel. Bp., 1900., a szerző kiadása (Révai és Salamon-ny.), 50 (színes, litografált táblák) t. Sérült, aranyozott, szecessziós egészvászon-kötés, két szöveges lap (4 9) hiányzik, de a táblák meg vannak, 15x12 cm