19051. 451. Closed Online auction Books: Religion
1 600 HUF
0 HUF
Prohászka breviárium. Összeállította: Brisits Frigyes. Zászlónk Könyvtára 7-8. sz. Bp., 1927, "Élet", 107+(3) p. Átkötött félvászon-kötésben, intézményi bélyegzőkkel, volt könyvtári példány.
Photo of the item taken by : szr