Magyar Csoportnyelvi Dolgozatok 3 kötete (28, 29, 35.): Bura László: A moldvai csángó nyelvjárás A-zása.; Sipos Jenőné Somodi Mária: A makói hagymatermesztés szakszókincse.; Bura László: Szatmári szólások és közmondások. Bp., 1986-1987, ELTE Magyar Nyelvtörténeti és Nyelvjárási Tanszéke - MTA Nyelvtudományi Intézete. Kiadói papírkötés. A 28-29. kötetek 300 példányban jelentek meg.
Doros Gábor: Házassággondozás. Az eugénia járható útjai. Dr. vitéz József Ferenc király herceg előszavával. Darányi Gyula bevezetésével. Bp.,[1940.],Magyar Családvédelmi Szövetség - Központi Házassági Tanácsadó és Gondozó Intézet. Kiadói papírkötés, kissé kopott borítóval.
Néprajz és nyelvtudomány. Volkskunde und Sprachwissenschaft. XXVIII. Szerk.: Károly Sándor. Acta Universitatis Szegediensis de Attila József Nominatae Sectio Ethongraphica et Linguistica. Szeged, 1984., József Attila Tudományegyetem. Kiadói papírkötés. Megjelent 500 példányban.
Böhm Károly: Az ember és világa. Philosophiai kutatások. III. rész: Axiologia vagy értéktan. Kolozsvár, 1906, Stein János, XIV+342 p. Kiadói papírkötés, sérült, szétvált fűzéssel.
Dr. Th. Elfenhans: Psychologie und Logik zur Einführung in die Philosophie. Sammlung Göschen. Leipzig, 1906, G. J. Göschen Verlag. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötésben, kissé kopott borítóval.