18230.
451. Closed Online auction
Books: Sports, Chess, Alpinism
2 400 HUF
Besenyei Péter - Schwartzenberger István: Égvilágom. A valóság szárnyain. Bp., 2001, Pinto Média Kft. Gazdag színes képanyaggal illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, minimálisan sérült kiadói papír védőborítóban. Besenyei Péter (1956- ) műrepülő világbajnok, repülőoktató által Berki Krisztián (1985- ) olimpiai bajnok tornász részére DEDIKÁLT példány (2012-es közös repülésük alkalmából).