19110. 451. Closed Online auction Books: Tales
1 400 HUF
0 HUF
A kékfényű lámpás. Mesék. Molnár Ágnes rajzaival. Bp., 1962, Móra. Első kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopottas borítóval, néhány kissé foltos lappal.
Photo of the item taken by : karap_norbert