3 000 HUF
7,77 EUR, 8,57 USD
A magyar ipar. Szerk.: Dr. Árvay József. Bp., 1941, Halász Pál (Athenaeum-ny.), 494 p., 144+(6) p. (A magyar kézművesipar), 160 p. (Adattári rész). Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, belül nagyrészt jó állapotban.