Les Manufactures Blin & Blin 1822-1922. Elbeuf, 1922, Le Goupy. VI + 361 p. Francia nyelven. Kiadói kartonált papírkötésben, sérült zsírpapír védőborítóval, megerősített kötéssel, két oldalon lapszéli foltokkal, máskülönben jó állapotban. Blin & Blin francia vállalatot és gyárat bemutató, fotókkal gazdagon illusztrált könyv. Ritka! / In French languague, rare book presenting a company and factory ...
Die neuesten und zweckmäßigsten ökonomischen Maschinen, Werkzeuge, Geräthschaften und Vorrichtungen, zur leichtesten und vortheilhftesten Betreibung der landwirtschaftlichen Geschäfte in Beschreibungen und Abbildungen (...). Mit 82 Figuren. Quedlinburg-Lipcse, 1824, Gottfried Basse. 207 p. + 4 kihajtható tábla. Német nyelven. Későbbi kartonált papírkötés, címlapon intézményi bélyegzőkkel, helyenké...
Stuart Gallagher - Helen Smith: The ultimate history of Porsche. Bath, 2005, Paragon. Angol nyelven. Gazdag képanyaggal. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
Rob L. Wagner: Classic Cars. New York,2004., Barnes & Noble. Angol nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
IV. Karszthidrológiai Konferencia tárgyalási anyaga. Tatabánya, 1963, Bányászati Kutató Intézet, 3 sztl. lev.+XI+(1)+361 p. Oldalszámozáson kívül egészoldalas ábrákkal, táblázatokkal. Félvászon-kötésben, kissé sérült borítóval, a tartalomjegyzékből egy lap hiányzik.
Dr. Chovanecz Tibor: Ipari víz előkészítése. Bp., 1979, Műszaki Könyvkiadó. Kiadói papírkötés, kissé viseltes borítóval, a gerincen sérüléssel. Megjelent 1900 példányban.
A magyar ipar. Szerk.: Dr. Árvay József. Bp., 1941, Halász Pál (Athenaeum-ny.), 494 p., 144+(6) p. (A magyar kézművesipar), 160 p. (Adattári rész). Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, belül nagyrészt jó állapotban.
Knapp Oszkár: A kenőanyagok. Műszaki Könyvtár XXXIV. Bp., 1923, Népszava (Világosság-ny.), 87+(1) p. Kiadói papírkötés, sérült, a fűzéstől elvált borítóval.