18025.
451. Closed Online auction
Books: Travelling, Local History
4 000 HUF
10,36 EUR, 11,43 USD
Berzeviczy Albert: Itália. Úti rajzok és tanulmányok. I-II. köt. [Egy kötetben]. Bp., 1924, Franklin-Társulat, 307+(1) p., 344 p. Harmadik, bővített kiadás. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrálva. Egészvászon-kötésben, kissé foltos borítóval, egy-két kissé sérült lappal, helyenként kissé foltos lapokkal.