18049.
451. Closed Online auction
Books: Travelling, Local History
2 400 HUF
Karl Baedeker: Spanien und Portugal. Handbuch für Reisiende. Leipzig, 1912, Verlag von Karl Baedeker, XC+539 p. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, Térképekkel illusztrálva. Német nyelven. Javított gerinc, javítás néhány térképen