18128.
451. Closed Online auction
Books: Travelling, Local History
2 600 HUF
6,74 EUR, 7,43 USD
Kézdivásárhely. Szerk.: Sylvester Lajos, Incze László. Kézdivásárhely, é.n., Kézdivásárhelyi Múzeum. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült kiadói papír védőborítóban, kissé dohos.