5 000 HUF
12,95 EUR, 14,29 USD
1917. "Károly Bronz Vitézségi Érem" bronz kitüntetés sérült, kopott mellszalaggal. Szign.: Kautsch T:AU,XF Hungary 1917. "Bronze Gallantry Medal" bronze decoration with demaged, worn ribbon. Sign.: Kautsch C:AU,XF NMK 310.