7 000 HUF
Bulgária 1947-1971. "Népköztársaság Érdemrend II. fokozat" ezüstözött, aranyozott, zománcos kitüntetés mellszalagon (40x38mm) T:AU,XF kopott ezüstözés Bulgaria 1947-1971. "Order of the People's Republic of Bulgaria 2nd Class" silver plated, gilt, enamelled decoration on ribbon (40x38mm) C:AU,XF worn silver plating