"Nagypapa kincsesládája": benne többek között Beck András (1911-1985) 1977. "Dr. Weil Emil 1897-1954, Jubileumi emlékülés 1977" öntött bronz plakett, hátoldalán gravírozva (68x53mm), valamint Románia 1948-1965. "Munka Érdemrend III. osztály" zománcozott fém kitüntetés, szalagsávval, eredeti dísztokban "ORDINUL MUNCII CL. III" feliratú dombornyomott tokban T:vegyes
13db-os, többnyire gyenge állapotú, magyar és külföldi Ag érmékből álló tétel (összsúly: 32,57g) T:VF-Pr 13pcs, Hungarian and foreign Ag coin lot, mostly with weak conditions (total weight: 32,57g) C:VF-Pr
8db-os vegyes magyar és külföldi fémpénz téte, közte Németország / Weimari Köztársaság 1923A 500M Al, Amerikai Egyesült Államok 2001. 1/4$ Cu-Ni "New York" aranyozva T:AU-VF
~219g vegyes magyar és külföldi érmetétel 3db klf bankjeggyel, közte Finnország, Thaiföld, Nagy-Britannia, Ausztrália stb. T:vegyes ~219g of mixed hungarian and foreign coin lot with 3pcs of diff banknote, in it Finland, Thailand, Great Britain, Australia, etc. C:mixed
Budapest 1950. 2db névre szóló, kitöltött békekölcsön igazolása a "Rákosi Mátyás Vas és Fémművek" és az "I. sz. Épületgépészeti technikum" jegyzési bélyegzőivel + Németország / Weimari Köztársaság 1923. 500.000M T:AU-VG folt