Sports awards and sports commemorative medals

Number of items: 96

~1930-1950. Magyar Kajakkenu Szövetség kétoldalas bronz emlékérem (80mm) T:1- patina
31654.

2 000 HUF
5,31
5,71
~1930-1940. Az Óbudai Tornaegylet Verseny Dija - 1872 kétoldalas bronz díjérem (30mm) T:2
31655.

2 000 HUF
5,31
5,71
1932. Magyar Athletikai Szövetség / BP. Ker. Ifj. Bajn. II. 1932 Távolugrás jelzett Ag díjérem, ARKANZAS gyártói jelzéssel (17,04g/0.800/31x31mm) T:XF
31656.

1932. "Magyar Athletikai Szövetség / BP. Ker. Ifj. Bajn. II. 1932 Távolugrás" jelzett Ag díjérem, "ARKANZAS" gyártói jelzéssel (17,04g/0.800/31x31mm) T:XF

5 000 HUF
13,26
14,29
1933-1983. 7 darabos sport emlékérem és díjérem tétel (35-80mm), közte 1947. Magyar Athletikai Szövetség kerületi bajnoksága kétoldalas fém emlékérem füllel (35mm) T:1-,2 patina
31657.

4 000 HUF
10,61
11,43
1934. Tornász Világbajnokság Budapest 1934 aranyozott bronz gomblyukjelvény Cserkészbolt V. N Sándor u.6. gyártói jelzéssel (30x16mm) T:AU
31658.

4 000 HUF
10,61
11,43
Sándor Ambrózy (1903-1992) 1935. Magyar Ökölvívó Szövetség kétoldalas, ezüstözött Br érdemérem eredeti tokban, gravírozott 1935. IV. 27. / SZITÁNYI JÁNOS URNAK szöveggel, Huguenin gyártói jelzéssel (60mm) T:1- ph., ezüstözés kopott Hungary 1935. Hungarian Boxing Association two-sided, silvered Br merit medal in original case, with engraved 1935. IV. 27. / SZITÁNYI JÁNOS URNAK text. Sign: Sándor Ambrózy (1903-1992) (60mm) C:AU edge error, silvering worn
31659.

Sándor Ambrózy (1903-1992) 1935. "Magyar Ökölvívó Szövetség" kétoldalas, ezüstözött Br érdemérem eredeti tokban, gravírozott "1935. IV. 27. / SZITÁNYI JÁNOS URNAK" szöveggel, "Huguenin" gyártói jelzéssel (60mm) T:1- ph., ezüstözés kopott Hungary 1935. "Hungarian Boxing Association" two-sided, silvered Br merit medal in original case, with engraved "1935. IV. 27. / SZITÁNYI JÁNOS URNAK" text. Sign: Sándor Ambrózy (1903-1992) (60mm) C:AU edge error, silvering worn

13 000 HUF
34,48
37,14
1935. MOTESZ (Magyarországi Testedző Egyesületek Szövetsége) 1885-1935 - XIII. Országos Tornaünnepély bronz jelvény Berán N. BPest Döbrentei u. 2 gyártói jelzéssel (31x12mm) T:AU
31660.

4 000 HUF
10,61
11,43
1936. Magyar Országos Lawn Tennis Szövetség 1907-1932 / Magyarország Csapatbajnoka 1936 jelzett Ag tenisz díjérem hátoldalán LUDVIG BP gyártói jelzéssel. Szign.: AFA(?) (18,48g/0.800/36mm) T:AU
31661.

1936. "Magyar Országos Lawn Tennis Szövetség 1907-1932 / Magyarország Csapatbajnoka 1936" jelzett Ag tenisz díjérem hátoldalán "LUDVIG BP" gyártói jelzéssel. Szign.: AFA(?) (18,48g/0.800/36mm) T:AU

11 000 HUF
29,18
31,43
1938. VII. Nemzetközi Sporthét a Balatonon bronz gomblyukjelvény (29mm) T:2
31662.

1938. "VII. Nemzetközi Sporthét a Balatonon" bronz gomblyukjelvény (29mm) T:2

1 600 HUF
4,24
4,57
1945. Olajbányász S.E. - Nagykanizsa zománcozott fém kitűző (16mm) T:AU
31663.

1945. "Olajbányász S.E. - Nagykanizsa" zománcozott fém kitűző (16mm) T:AU

2 200 HUF
5,84
6,29
1947. Modern Pentatlon 1947 fém sport emlékplakett, zománcozott Kossuth-címeres rátéttel (53x51mm) T:AU kis patina
31664.

5 000 HUF
13,26
14,29
1949. Budapest Tekéző Alszövetség egyoldalas kerámia sportérem (75mm) T:1-,2
31665.

1949. "Budapest Tekéző Alszövetség" egyoldalas kerámia sportérem (75mm) T:1-,2

1 000 HUF
2,65
2,86

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF