Sports awards and sports commemorative medals

Number of items: 96

Marokkó ~1990. II. Haszan Kupa öntött, kétoldalas, ezüstözött bronz lovaspóló érem kopottas dísztokban (62mm) T:XF patina Morocco ~1990. Hassan II Trophy cast, two-sided, silvered bronze polo medallion in worn case (62mm) C:XF patina
31714.

3 600 HUF
9,55
10,29
Mexikó 1986. Labdarúgó Világbajnokság műgyantás fém jelvény (27x31mm) T:AU,XF Mexico 1986. FIFA World Cup synthetic resin metal badge (27x31mm) C:AU,XF
31715.

1 600 HUF
4,24
4,57
Nagy József (1931-?) 1973. Spartacus Turisták Jubileumi Petőfi Emléktúrája 1823-1973 Al emlékérem (50mm) T:XF karc
31716.

Nagy József (1931-?) 1973. "Spartacus Turisták Jubileumi Petőfi Emléktúrája 1823-1973" Al emlékérem (50mm) T:XF karc

2 600 HUF
6,90
7,43
Nagy-Britannia DN Golden Medal Gum - Kerékpár kétoldalas bronz rágógumi zseton (25mm) T:1- patina Great Britain ND Golden Medal Gum - Bicyle two-sided bronze bubble gum token (25mm) C:AU patina
31717.

1 200 HUF
3,18
3,43
Német Birodalom 1913. 12. Német Tornafesztivál, Lipcse bronz emlékérem füllel. 1863 után 1913-ban is Lipcsében tartották a tornafesztivált (51x46mm) T:2,2- tű hiányzik German Empire 1913. 12th German Gymnastics Festival, Leipzig bronze commemorative medal with ear. After 1863, the gymnastics festival was also held in Leipzig in 1913 (51x46mm) C:XF,VF pin missing
31718.

4 000 HUF
10,61
11,43
Németország DN SC Halle zománcozott fém jelvény + Eintracht Frankfurt zománcozott fém jelvény + Leipzig zománcozott fém jelvény T:2 Germany ND SC Halle enamelled metal badge + Eintracht Frankfurt enamelled metal badge + Leipzig enamelled metal badge C:XF
31719.

Németország DN "SC Halle" zománcozott fém jelvény + "Eintracht Frankfurt" zománcozott fém jelvény + "Leipzig" zománcozott fém jelvény T:2 Germany ND "SC Halle" enamelled metal badge + "Eintracht Frankfurt" enamelled metal badge + "Leipzig" enamelled metal badge C:XF

200 HUF
0,53
0,57
Svájc 1964. Lövészet 3. helyezett német nyelvű, bronz felakasztható tál alakú emlékérem. Szign.: Sternegg (142mm) T:AU Switzerland 1964. Shooting 3rd Place bronze hangable bowl-shaped commmemorative medallion in German. Sing.: Sternegg (142mm) C:AU
31720.

Svájc 1964. "Lövészet 3. helyezett" német nyelvű, bronz felakasztható tál alakú emlékérem. Szign.: Sternegg (142mm) T:AU Switzerland 1964. "Shooting 3rd Place" bronze hangable bowl-shaped commmemorative medallion in German. Sing.: Sternegg (142mm) C:AU

2 000 HUF
5,31
5,71
Szovjetunió 1980. Moszkvai Nyári Olimpiai Játékok (Olympiada-80) 7xklf üveg emlékérem tükrös felülettel (75mm és 46mm) műanyag tokban T:UNC,AU egyiken kopás Soviet Union 1980. Moscow Summer Olympic Games (Olympiada-80) 7xdiff glass commemorative medal with mirror surface (75mm and 46mm) in plastic case C:UNC,AU worn on one
31721.

5 000 HUF
13,26
14,29
3db-os jelzett Ag díjérem tétel: Exner Károly (1850-1919) ~1930. Magyarországi Testedző-Egyesületek Szövetsége Ag díjérem S.G.A. (Scheid Ezüstáru- és Éremgyár) gyártói jelzéssel (13,11g/0.800/30,5mm) + Pincés Puder István (1907-) 1932. D.V.T.K. Ag díjérem HAWEL Bp. gyártói jelzéssel (13,49g/30mm) + 1933. 1899 PSE (Postás Sport Egyesület) Ag díjérem füllel (13,72g/30mm) T:2
31722.

3db-os jelzett Ag díjérem tétel: Exner Károly (1850-1919) ~1930. "Magyarországi Testedző-Egyesületek Szövetsége" Ag díjérem "S.G.A. (Scheid Ezüstáru- és Éremgyár)" gyártói jelzéssel (13,11g/0.800/30,5mm) + Pincés Puder István (1907-) 1932. "D.V.T.K." Ag díjérem "HAWEL Bp." gyártói jelzéssel (13,49g/30mm) + 1933. "1899 PSE (Postás Sport Egyesület)" Ag díjérem füllel (13,72g/30mm) T:2

8 000 HUF
21,22
22,86
Vegyes 3db-os sport díjérem tétel, közte Közgazdász Egyetemi Athletikai Club 1923 kétoldalas, aranyozott bronz díjérem + Ripszám Henrik (1889-1976) ~1930. Munkás Testedző Egyesület kétoldalas, ezüstözött bronz díjérem füllel T:XF
31723.

2 000 HUF
5,31
5,71
5db-os vegyes, főleg sportjelvény, közte Bulgária DN CSZKA Szófia zománcozott fém jelvény (2xklf) T:1-2 5pcs mixed, mostly sport badges, within Bulgaria ND CSKA Sofia enamelled metal badge (2xdiff) C:UNC-XF
31724.

300 HUF
0,80
0,86
15 darabos szocialista Hollóházi sport emlékérem tétel (~60mm), közte 1978. Vasas Izzó SK csapatbajnokság egyoldalas porcelán sport emlékérem (60mm) T:1-
31725.

15 darabos szocialista Hollóházi sport emlékérem tétel (~60mm), közte 1978. "Vasas Izzó SK csapatbajnokság" egyoldalas porcelán sport emlékérem (60mm) T:1-

3 000 HUF
7,96
8,57

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF