Worldwide commemorative medallions and plaques

Number of items: 97

Ausztria ~1910. Richard Wagner egyoldalas bronz plakett, Szign.:Franz Stiasny (63x55mm) T:1- Austria ~1910. Richard Wagner one-sided bronze plaque, Sign.: Franz Stiasny (63x55mm) C:AU
32695.

Ausztria ~1910. "Richard Wagner" egyoldalas bronz plakett, Szign.:Franz Stiasny (63x55mm) T:1- Austria ~1910. "Richard Wagner" one-sided bronze plaque, Sign.: Franz Stiasny (63x55mm) C:AU

2 000 HUF
5,26
5,71
32696.

1 000 HUF
2,63
2,86
Ausztria 1983. Naptár / Vénusz születése jelzett Ag naptár érem (25,61g/0.900/40mm) T:AU (PP) ujjlenyomat, karc Austria 1983. Calendar / The birth of Venus marked Ag calendar medallion (25,61g/0.900/40mm) C:AU (PP) fingerprints, scratch
32697.

Ausztria 1983. "Naptár / Vénusz születése" jelzett Ag naptár érem (25,61g/0.900/40mm) T:AU (PP) ujjlenyomat, karc Austria 1983. "Calendar / The birth of Venus" marked Ag calendar medallion (25,61g/0.900/40mm) C:AU (PP) fingerprints, scratch

7 000 HUF
18,42
20,00
Ausztria / Bécs 1986-1992. Bécsi Kereskedelmi Kamara / Hűséges Munkáért ezüstözött bronz emlékérem (2x) peremen Bronze és Münze Wien beütéssel, hátoldalukon névre szóló gravírozással, tokban. Szign.: Grienauer (70mm) T:UNC,AU patina Austria / Vienna 1986-1992. Kammer der Gewerblichen Wirtschaft für Wien (Chamber of Commerce for Vienna) / Für treue Mitarbeit (For Faithful Work) silvered bronze medal (2x) with Bronze and Münze Wien hallmark on the edge, with engraving on the back, in hardcase. Sign.: Grienauer (70mm) C:UNC,AU patina
32698.

Ausztria / Bécs 1986-1992. "Bécsi Kereskedelmi Kamara / Hűséges Munkáért" ezüstözött bronz emlékérem (2x) peremen "Bronze" és "Münze Wien" beütéssel, hátoldalukon névre szóló gravírozással, tokban. Szign.: Grienauer (70mm) T:UNC,AU patina Austria / Vienna 1986-1992. "Kammer der Gewerblichen Wirtschaft für Wien (Chamber of Commerce for Vienna) / Für treue Mitarbeit (For Faithful Work)" silvered bronze medal (2x) with "Bronze" and "Münze Wien" hallmark on the edge, with engraving on the back, in hardcase. Sign.: Grienauer (70mm) C:UNC,AU patina

3 000 HUF
7,89
8,57
32699.

2 000 HUF
5,26
5,71
Ausztria DN Grossglocknerstrasse - Salzburger Automobil Club egyoldalas bronz emlékérem, hátoldalon Paul Koppenwallner Salzburg gyártói jelzéssel (60mm) T:XF patina Austria ND Grossglocknerstrasse - Salzburger Automobil Club one-sided bronze plaque with Paul Koppenwallner Salzburg makers mark on reverse (60mm) C:XF patina
32700.

Ausztria DN "Grossglocknerstrasse - Salzburger Automobil Club" egyoldalas bronz emlékérem, hátoldalon "Paul Koppenwallner Salzburg" gyártói jelzéssel (60mm) T:XF patina Austria ND "Grossglocknerstrasse - Salzburger Automobil Club" one-sided bronze plaque with "Paul Koppenwallner Salzburg" maker's mark on reverse (60mm) C:XF patina

5 000 HUF
13,16
14,29
Csehszlovákia ~1980. Prof. Dr. Cyrill Purkyně 1862-1937 / Központi Földtani Intézet kétoldalas bronz emlékérem. Szign.: Alexander Mrázek (60mm) T:AU patina Czechoslovakia ~1980. Prof. Dr. Cyrill Purkyně 1862-1937 / Ústřední Ústav Geologický two-sided bronze commemorative medallion. Sign.: Alexander Mrázek (60mm) C:AU patina
32701.

Csehszlovákia ~1980. "Prof. Dr. Cyrill Purkyně 1862-1937 / Központi Földtani Intézet" kétoldalas bronz emlékérem. Szign.: Alexander Mrázek (60mm) T:AU patina Czechoslovakia ~1980. "Prof. Dr. Cyrill Purkyně 1862-1937 / Ústřední Ústav Geologický" two-sided bronze commemorative medallion. Sign.: Alexander Mrázek (60mm) C:AU patina

2 000 HUF
5,26
5,71
32702.

4 000 HUF
10,53
11,43
Franciaország, 1637. XIV Lajos kétoldalas bronz emlékérem, szign.:Michel Molart 1954-es utánverete (peremen jelzett) T:1 France, Michel Molart 1637. LUDOVICUS MAGNUS REX GALLIARUM INVICTISSIMUS / COLVIT MAGIS OMNIBUS UNAM two sided bronze medallion restrike (signed on the edge: 1954) C:UNC
32703.

Franciaország, 1637. "XIV Lajos" kétoldalas bronz emlékérem, szign.:Michel Molart 1954-es utánverete (peremen jelzett) T:1 France, Michel Molart 1637. "LUDOVICUS MAGNUS REX GALLIARUM INVICTISSIMUS / COLVIT MAGIS OMNIBUS UNAM" two sided bronze medallion restrike (signed on the edge: 1954) C:UNC

8 000 HUF
21,05
22,86
Franciaország 1859. Giuseppe Garibaldi / Az Olasz Köztársaság fennállásának 10. évfordulója ezüstözött bronz emlékérem másolat (?). Szign.: Franky Magniadas (58mm) T:XF ph, kopott ezüstözés France 1859. Giuseppe Garibaldi / 10th Anniversary of the Italian Republic silver plated bronze medallion copy. Ge. GARIBALDI NÉ Á NICE 1807 / DÉDIÉ AU GÉNÉRAL GARIBALDI POUR SON PATRIOTISME A LINDÉPENDANCE DE LITALIE 1859. Sign.: Franky Magniadas (58mm) C:XF edge error, worn silver plating
32704.

11 000 HUF
28,95
31,43
Franciaország DN Igazságügyi rendőrség irányítása - Párizs kétoldalas bronz emlékérem (70mm) T:AU France ND Direction de la Police Judiciaire - Paris (Direction of the Judicial Police - Paris) two-sided bronze medallion (70mm) C:AU
32705.

Franciaország DN "Igazságügyi rendőrség irányítása - Párizs" kétoldalas bronz emlékérem (70mm) T:AU France ND "Direction de la Police Judiciaire - Paris (Direction of the Judicial Police - Paris)" two-sided bronze medallion (70mm) C:AU

2 000 HUF
5,26
5,71
Franciaország DN Bonaparte Napóleon / Szuvenír Párizsból fém emlékérem (53mm) T:XF,VF France ND Napoleon Bonaparte / Souvenir de Paris metal medallion (53mm) C:XF,VF
32706.

Franciaország DN "Bonaparte Napóleon / Szuvenír Párizsból" fém emlékérem (53mm) T:XF,VF France ND "Napoleon Bonaparte / Souvenir de Paris" metal medallion (53mm) C:XF,VF

1 600 HUF
4,21
4,57

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF