Izrael 1966. "Edmond de Rothschild, Yishuv atyja, és fia James, aki a Kneszet otthonává tette" kétoldalas jelzett Ag emlékérem peremen "2425" sorszámmal. Szign.:Paul Vincze (1907-1994) (39,85g/0,986/45mm) T:BU Israel 1966. "Edmond de Rothschild Father of the Yishuv and his Son James, who gave the knesset it's home" two sided Ag commemorative medallion "2425" serial number on edge. Sign.: Paul Vinc...
Izrael 1987. "Izraeli ipar századik évfordulója 1887-1987 / A munka bölcsességgel, tudással és hozzáértéssel jár" peremén jelzett Ag emlékérem díszdobozban, tanúsítvánnyal (26g/0.935/37mm) T:UNC (eredetileg PP) patina, fo. Israel 1987. "Israel Industry Centenary 1887-1987 / Labour is with wisdom, knowledge, and skill" Ag medallion in case, with certificate (26g/0.935/37mm) C:UNC (originally PP) pa...
Izrael ~1989. "Jeruzsálem" peremen jelzett, bronz emlékérem (70mm) T:1- Israel ~1989. "Jerusalem" on the edge hallmarked, numbered bronze commemorative medallion (70mm) C:AU
Kanada 1984. "II. János Pál pápa lelkipásztori zarándoklata Kanadában" 15xklf aranyozott fém emlékérem eredeti, műbőr gyűjtői albummal, tájékoztatókkal T:UNC Canada 1984. "The pastoral pilgrimage of John Paul II to Canada" 15xdiff gilt metal commemorative medallions in original faux leather collector's case, with information C:UNC
Lengyelország 1983. "II. János Pál lengyelországi útja 1983 június" ezüstözött fém emlékérem papírtokban (41mm) T:UNC Poland 1983. "John Paul II's pilgrimage to Poland" silver plated metal commemorative medallion in paper case (41mm) C:UNC